Wolne stanowisko ds. księgowości

Adam Szumowski
Kategoria:

Dom Pomocy Społecznej w Kowarach działający od 30 lat zatrudni osobę na stanowisko księgowego/ą . Jesteśmy jednostką organizacyjną Starostwa Karkonoskiego.
Oferujemy:

  • stałość zatrudnienia
  • umowę o pracę zgodnie z warunkami zatrudnienia zawartymi w ustawie o pracowniku samorządowym
  • świadczenia Z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • przyjazną atmosferę

Wymagania:

  1. Minimum średnie wykształcenie w kierunku ekonomicznym
  2. Doświadczenie w pracy w księgowości
  3. Znajomość ustawy o finansach publicznych i ustawy o pracowniku samorządowym
  4. Znajomość obsługi programów finansowo- księgowych
  5. Znajomość programów kadrowo-płacowych

Zakres zadań na stanowisku

  • dekretowanie dokumentów
  • prowadzenie wynagrodzeń , list płac, list zasiłkowych
  • rozliczanie składek ZUS
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy
  • prowadzenie ewidencji urlopów

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt drogą email lub telefonicznie.
Dziękujemy za zainteresowanie , jednocześnie informujemy iż zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z RODO: ''Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."